Y17451K42000T0L
MFR.Part #
Y17451K42000T0L
JLCPCB Part #
C4295637
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.42kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount