Y16902R20000Q0L
MFR.Part #
Y16902R20000Q0L
JLCPCB Part #
C1493921
Description
-55℃~+150℃ 2.2Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors