Y16364K25000B9R
MFR.Part #
Y16364K25000B9R
JLCPCB Part #
C4261294
Description
-55℃~+150℃ 100mW 4.25kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS