Y16361K20000T9W
MFR.Part #
Y16361K20000T9W
JLCPCB Part #
C3941583
Description
-55℃~+150℃ 1.2kΩ 100mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS