Y16309K90000T0W
MFR.Part #
Y16309K90000T0W
JLCPCB Part #
C4302558
Description
-55℃~+150℃ 250mW 9.9kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount