Y16305R00000D0R
MFR.Part #
Y16305R00000D0R
JLCPCB Part #
C4064883
Description
-55℃~+150℃ 250mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount