BZX584C11-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX584C11-HG3-08
JLCPCB Part #
C3735312
Package
SOD-523
Description
1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 10Ω 11V 200mW 50Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS