Y163010K0000Q9W
MFR.Part #
Y163010K0000Q9W
JLCPCB Part #
C4318004
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS