Y162950R0000A9W
MFR.Part #
Y162950R0000A9W
JLCPCB Part #
C4214803
Description
-55℃~+150℃ 100mW 50Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS