Y1629400R000T9R
MFR.Part #
Y1629400R000T9R
JLCPCB Part #
C4125802
Description
-55℃~+150℃ 100mW 400Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS