Y16293K83000T0W
MFR.Part #
Y16293K83000T0W
JLCPCB Part #
C4146363
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.83kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount