Y16259K31000B9R
MFR.Part #
Y16259K31000B9R
JLCPCB Part #
C3929635
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.31kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS