Y1625750R000T9R
MFR.Part #
Y1625750R000T9R
JLCPCB Part #
C4095573
Description
-55℃~+150℃ 300mW 750Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS