Y16255K38500T23W
MFR.Part #
Y16255K38500T23W
JLCPCB Part #
C4040097
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.385kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS