Y16255K38500Q23W
MFR.Part #
Y16255K38500Q23W
JLCPCB Part #
C4000534
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.385kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS