Y16253K60000A0W
MFR.Part #
Y16253K60000A0W
JLCPCB Part #
C6037174
Description
-55℃~+150℃ 3.6kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount