Y16252K61000B23R
MFR.Part #
Y16252K61000B23R
JLCPCB Part #
C4103427
Description
-55℃~+150℃ 2.61kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS