Y1624750R000Q0W
MFR.Part #
Y1624750R000Q0W
JLCPCB Part #
C4074388
Description
-55℃~+150℃ 200mW 750Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount