Y16246K20000B0W
MFR.Part #
Y16246K20000B0W
JLCPCB Part #
C4025384
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.2kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount