Y16246K20000B9W
MFR.Part #
Y16246K20000B9W
JLCPCB Part #
C3979881
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.2kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS