Y1624350R000T9R
MFR.Part #
Y1624350R000T9R
JLCPCB Part #
C2073701
Description
-55℃~+150℃ 200mW 350Ω 40V Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS