Y1622325R000B9L
MFR.Part #
Y1622325R000B9L
JLCPCB Part #
C4072859
Package
TO-220-2(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 325Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS