Y16060R30000D9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16060R30000D9W
JLCPCB Part #
C4057623
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 300mΩ ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS