Y16061R30000D9W
MFR.Part #
Y16061R30000D9W
JLCPCB Part #
C4203706
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 1W ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS