Y149629R8000B0W
MFR.Part #
Y149629R8000B0W
JLCPCB Part #
C3940672
Description
-55℃~+150℃ 150mW 29.8Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount