Y1496200R000Q0R
MFR.Part #
Y1496200R000Q0R
JLCPCB Part #
C4025323
Description
-55℃~+150℃ 150mW 200Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount