Y14961K25000Q0W
MFR.Part #
Y14961K25000Q0W
JLCPCB Part #
C3982318
Description
-55℃~+150℃ 1.25kΩ 150mW ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount