Y14870R03320F0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14870R03320F0W
JLCPCB Part #
C7416991
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1W 33.2mΩ Metal Foil Resistor ±1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount