Y1455344R000T9R
MFR.Part #
Y1455344R000T9R
JLCPCB Part #
C4552895
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 344Ω ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS