Y1447499K750A9L
MFR.Part #
Y1447499K750A9L
JLCPCB Part #
C1494659
Description
-55℃~+125℃ 1W 499.75kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS