Y144520K0000V9L
MFR.Part #
Y144520K0000V9L
JLCPCB Part #
C1493870
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS