Y118930R1000VR13L
MFR.Part #
Y118930R1000VR13L
JLCPCB Part #
C1495507
Package
Plugin
Description
-55℃~+175℃ 30.1Ω 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS