Y117261R9000A0R
MFR.Part #
Y117261R9000A0R
JLCPCB Part #
C4213201
Description
-55℃~+150℃ 100mW 61.9Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount