Y117230R1000F9R
MFR.Part #
Y117230R1000F9R
JLCPCB Part #
C4307419
Description
-55℃~+150℃ 100mW 30.1Ω Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS