Y112143R0000Q0L
MFR.Part #
Y112143R0000Q0L
JLCPCB Part #
C4003643
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 43Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount