Y1073200R000T9L
MFR.Part #
Y1073200R000T9L
JLCPCB Part #
C1479432
Package
Plugin
Description
-50℃~+125℃ 200Ω 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS