Y09265R00000Q12L
MFR.Part #
Y09265R00000Q12L
JLCPCB Part #
C1489974
Description
-55℃~+150℃ 5Ω 8W Metal foil resistor ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors