Y087520K5000F0L
MFR.Part #
Y087520K5000F0L
JLCPCB Part #
C1494662
Description
-65℃~+150℃ 20.5kΩ 300mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS