CPCC0715R00KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPCC0715R00KE66
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS