Y07933K32000B9L
MFR.Part #
Y07933K32000B9L
JLCPCB Part #
C1465221
Description
-55℃~+125℃ 3.32kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS