Y14740R00499F9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14740R00499F9W
JLCPCB Part #
C4046246
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 4.99mΩ 5W ±1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS