Y07894R71000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07894R71000B9L
Description
-55℃~+125℃ 300mW 4.71Ω ±0.1% ±8ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS