Y078684R2700T9L
MFR.Part #
Y078684R2700T9L
JLCPCB Part #
C1476625
Description
-55℃~+125℃ 600mW 84.27Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS