Y07855K60000C0L
MFR.Part #
Y07855K60000C0L
JLCPCB Part #
C1494706
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.6kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.25% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS