CP00108K200JE66
MFR.Part #
CP00108K200JE66
JLCPCB Part #
C19415261
Description
-65℃~+225℃ 10W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS