Y078519K9290A9L
MFR.Part #
Y078519K9290A9L
JLCPCB Part #
C1471415
Description
-55℃~+125℃ 19.929kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS