Y0785134R3218T9L
MFR.Part #
Y0785134R3218T9L
JLCPCB Part #
C1475168
Description
-55℃~+125℃ 134.3218Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS