Y008827K4000F0L
MFR.Part #
Y008827K4000F0L
JLCPCB Part #
C1469336
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 600mW ±1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS