Y0075555R500T21L
MFR.Part #
Y0075555R500T21L
JLCPCB Part #
C1487793
Description
-55℃~+125℃ 300mW 555.5Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS