Y007515K0000B9L
MFR.Part #
Y007515K0000B9L
JLCPCB Part #
C1467183
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS